sklep online

Kup na Allegro

Jaśkowa Dolina - naturalne zioła i przysmaki dla gryzoni i królików
   

O Nas


Kim jesteśmy?


Jesteśmy niewielką, rodzinną firmą, która zajmuje się produkcją naturalnych suszonych ziół, mieszanek ziołowych, owoców i warzyw oraz innych przysmaków dla gryzoni i królików. Ponieważ chcemy zapewnić Waszym gryzoniom i królikom jak największą jakość i smakowitość, wszystkie nasze produkty sortujemy i pakujemy ręcznie bez użycia jakichkolwiek maszyn przemysłowych. Produkty jakie wytwarzamy bazują na najwyższej jakości ziołach, trawach, nasionach, zbożach, warzywach, owocach i kwiatach. Wszystkie surowce niezbędne do wytwarzania naszych produktów, pozyskujemy z czystych, nieskażonych przemysłem, polskich gruntów rolnych przez co wspieramy lokalną gospodarkę rolną. 

Wysoką jakość produktów Jaśkowa Dolina zapewnia również stosowany przez nas bardzo rygorystyczny system kontroli pozyskiwanych surowców do produkcji karm i przysmaków.

Nasza firma znajduje się również pod stałym nadzorem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Pruszczu Gdańskim i jest objęta nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej. Posiadamy własny, weterynaryjny numer identyfikacyjny PL2261262p, co świadczy o tym że nasze produkty spełniają wszelkie wymagania jakie obowiązują w Polsce i w Unii Europejskiej.
 

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?


Przede wszystkim dlatego, że są bardzo smaczne i chętnie jedzone przez naszych futerkowych przyjaciół, a ponadto:

- liście ziół są duże
- produkty są zawsze świeże i aromatyczne
- do produkcji używamy najwyższej jakości surowców
- wszystkie surowce użyte do produkcji pochodzą z Polski
- posiadamy małe jak i duże praktyczne opakowania
- opakowania produktów posiadają atest do kontaktu z żywnością

   Nasze produkty idealnie nadają się dla: świnek morskich, królików, chomików, szynszyli, koszatniczek, myszoskoczów
   oraz innych gryzoni...

Copyright © 2019-2021 jaskowadolina.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności