sklep online

Kup na Allegro

Jaśkowa Dolina - naturalne zioła i przysmaki dla gryzoni i królików
   

Wspieramy


Jaśkowa Dolina - wspieramy potrzebujące futrzaki!

Naszą misją jest nie tylko zapewnianie najlepszej jakości ziół i przysmaków dla zdrowych, zadbanych i obdarzonych miłością królików i gryzoni, ale również wspieranie tych porzuconych i pokrzywdzonych, do których los się w życiu nie uśmiechnął...

Od początku naszej działalności deklarujemy chęć współpracy z organizacjami prozwierzęcymi niosącymi pomoc tym najbardziej potrzebującym futrzakom.

Wszelkie organizacje i stowarzyszenia, które chciałby podjąć z nami współpracę - zapraszamy do kontaktu.


 
Poniżej prezentujemy listę stowarzyszeń i fundacji, z którymi obecnie współpracujemy:


 
 

Stowarzyszenie Pomocy KrólikomStowarzyszenie Pomocy Królikom zajmuje się szeroko rozumianą pomocą zwierzętom a w szczególności królikom. Priorytetowym celem Stowarzyszenia są adopcje. Bezdomność królików jest zjawiskiem powszechnym, ale mało zauważalnym i bagatelizowanym.

Stowarzyszenie przyjmuje pod swoją opiekę bezdomne króliki i szuka im nowych, odpowiedzialnych domów. Stowarzyszenie posiada regiony w całej Polsce jednym z nich jest Sopockie Uszakowo, które znajduje się na ul. Grottgera 18 w Sopocie.

www.kroliki.net  |  zarzad@kroliki.net
Copyright © 2019-2021 jaskowadolina.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności